Monte Sant'Angelo

doojcapio.pl
Poradnik pielgrzyma» Kategoria: Noclegi
Drukuj

Atrakcyjną propozycją dla osób nawiedzających miejsca związane z Ojcem Pio może być skorzystanie z bazy noclegowej w Monte Sant'Angelo (tylko 20 km od San Giovanni Rotondo).

Obok sanktuarium Świętego Michała Archanioła znajduje się tam nowoczesny trzygwiazdkowy hotel zwany Domem Pielgrzyma. Prowadzą go opiekujący się sanktuarium polscy księża michalici.

Poza komfortem dokonywania rezerwacji i porozumiewania się w języku polskim, atutem mogą być atrakcyjne ceny i piękne położenie hotelu.


Oferta

Hotel oferuje same noclegi oraz noclegi z posiłkami. Jednorazowo może przyjąć 115 osób. Dysponuje 50 pokojami (dwu i trzyosobowymi), każdy z prysznicem, toaletą, telefonem, w niektórych TV.

Do dyspozycji gości są: bar, restauracja z pięknym tarasem, windy, własna kaplica (Dom Pielgrzyma jest także bezpośrednio połączony wewnętrznie z Bazyliką św. Michała Archanioła), 4 sale konferencyjne i nowoczesna sala spotkań na 262 miejsca siedzące.

Hotel jest czynny przez cały rok. Przyjmuje grupy pielgrzymów, rodziny i pojedyncze osoby poszukujące odpoczynku fizycznego i umocnienia duchowego.

Ceny
Cena specjalnie przygotowana dla grup (za grupę uważa się min. 25 osób) to 26 EURO za nocleg ze śniadaniem i obiadokolacją.

Ceny dla pielgrzymów indywidualnych i rodzin można negocjować przy dokonywaniu rezerwacji.

Kontakt
Dom Pielgrzyma przy Sanktuarium św. Michała Archanioła
71037 Monte Sant'Angelo (FG) - Włochy
tel.: +39 0884 562 396
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.santuariosanmichele.it

Znajdź pielgrzymkę dla siebie

Data wyjazdu

-
  • Do grobu Ojca Pio
  • Inne kierunki
Parafia św. Ojca Pio w Poznaniu 08-16.10.2018

NARODOWA PIELGRZYMKA DO ŚW. OJCA PIO   Zwiedzane miejsca: Bolonia, Rzym, Pompeje, Pietrelcina, S

Mondo Travel 14-21.10.2018

PIELGRZYMKA DO WŁOCH W 40 ROCZNICĘ PONTYFIKATU JANA PAWŁA II Zwiedzane miejsca: Rzym, Watykan,

Mondo Travel 07-12.04.2019

ODNOWIENIE ŚLUBOWANIA DLA MAŁŻEŃSTW U OJCA PIO!   Zwiedzane miejsca: Rzym, Watykan, Monte Cas

Kontakt

doOjcaPio.pl - portal pielgrzymkowy
ul. Korzeniaka 16, 30-298 Kraków
tel. +48 12 623 80 58
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasza księgarnia e-serafin.pl

Głos Ojca Pio
zobacz NOWY NUMER

Głos Ojca Pio
zamów PRENUMERATĘ

polecamy książki Wydawnictwa Serafin
Głos Ojca Pio nr 6 (114) listopad/grudzień 2018     Moje życie w bliskości Ojca Pio. Tajemny dziennik duchowy Spotkanie. Podręcznik modlitwy Kochaj Boga i nie bój się być szczęśliwym Ucieszyć się życiem. Cztery okna wdzięczności