Mondo Travel 30.03-4.04.2020

ODNOWIENIE ŚLUBOWANIA DLA MAŁŻEŃSTW U OJCA PIO wylot z lotniska Warszawa Modlin i Kraków Balice

 

Zwiedzane miejsca: Rzym, Watykan, Monte Cassino, San Giovanni Rotondo, Monte Sant Angelo, Lanciano

 

Organizator zapewnia:
*
przelot z lotniska Warszawa Modlin lub Kraków-Balice do Rzymu i z powrotem (przelot odbywa się linią lotniczą Ryanair z bagażem podręcznym max. 10 kg, o wymiarach: 55 wysokości, 40 cm szerokości i 20 cm głębokości)  
* opłaty lotniskowe

* 5 noclegów w hotelach *** 
* 5 śniadań wzmocnionych plus 4 gorące obiadokolacji
* transport włoskim autokarem klasy LUX
* ubezpieczenie od NNW, KL i bagażu Towarzystwa Ubezpieczeniowego Europaische Reiseversicherung AG z siedzibą w Monachium, oddział w Polsce w Gdańsku
* podatek VAT
* obowiązkową opłatę za każdego uczestnika do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego

* opiekę licencjonowanego pilota
* opiekę duchową księdza w czasie trwania pielgrzymki
* codzienną Mszę Świętą

 

Termin: 30.03-4.04.2020 (6 dni, samolot)

 

Cena:  2090 PLN

Warunki płatności:
Przy zakupie wycieczki należy wpłacić 30% ceny wyjazdu. Dopłata do 100% ceny najpóźniej do 30 dni przed planowanym terminem wylotu, przesłana na konto bankowe podane w formularzu umowy-zgłoszenia.

 

Środek lokomocji: samolot, autokar

 

Skąd wyjazd: Lotnisko Warszawa - Modlin lub Kraków - Balice

 

Program ramowy:
Dzień 1 (30.03.2020)

Zbiórka uczestników na lotnisku Warszawa-Modlin lub Kraków-Balice, wieczorny przelot do Rzymu. Transfer do hotelu na nocleg. Uwaga! ze względu na przylot do Rzymu w późnych godzinach wieczornych w tym dniu nie ma obiadokolacji.

 

Dzień 2 (31.03.2020)

Po śniadaniu przejazd do Watykanu. Zwiedzanie w Bazyliki Św. Piotra - Msza Święta w Kaplicy św. Sebastiana przy grobie św. Jana Pawła II (o ile to będzie możliwe, w przeciwnym razie Msza Święta odbędzie się w Grotach Watykańskich – np. w Kaplicy Polskiej). Nawiedzenie grobu św. Jana Pawła II (modlitwa prywatna). Zwiedzanie Rzymu starożytnego: Forum Romanum, Koloseum (z zewnątrz), Plac Wenecki z Ołtarzem Ojczyzny (Grobem Nieznanego Żołnierza). Następnie spacer po najpiękniejszych Placach Wiecznego Miasta: Piazza di Spagana ze słynnymi schodami hiszpańskimi znanymi z pokazów mody oraz mały plac z monumentalną fontanną di Trevi uwiecznioną w filmie Feliniego "La doce Vita". Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.

 

Dzień 3 (1.04.2020)

Udział w Audiencji Generalnej na Placu św. Piotra z Ojcem Świętym Franciszkiem (o ile Papież będzie obecny w Rzymie). Następnie przejazd na Monte Cassino. Msza Polowa na cmentarzu żołnierzy II Korpusu Polskiego, złożenie kwiatów na grobie generała Władysława Andersa oraz wizyta w Opactwie Benedyktynów. W godzinach wieczornych przyjazd do San Giovanni Rotondo.  Zakwaterowanie obiadokolacja i nocleg.

 

Dzień 4 (2.04.2020)

Po śniadaniu uroczysta Msza Święta, połączona z Obrzędem Odnowienia Ślubowania Małżeńskiego w Bazylice Matki Bożej Łaskawej – miejscu gdzie był pochowany św. Ojciec Pio. Po Jubileuszu Małżeństwa i indywidualnej modlitwie, zwiedzanie miejsc związanych z życiem i posługą św. Ojca Pio - Stary Kościół, Krypty. Przejazd na Monte Sant Angelo. Nawiedzenie Sanktuarium Michała Archanioła. Następnie przejazd do San Giovanni Rotondo na obiadokolację i nocleg.

 

Dzień 5 (3.04.2020)

Po śniadaniu wykwaterowanie i przejazd do Lanciano. Nawiedzenie Sanktuarium, miejsca gdzie w VIII wieku dokonał się Cud Eucharystyczny. To tu podczas sprawowania Mszy Świętej po dokonanej konsekracji, hostia stała się ciałem, a wino przemieniło się w żywą Krew krzepnąc, w pięć nierównych co do kształtu i wielkości grudek. Następnie  przejazd na nocleg i obiadokolację w okolice Rzymu.

 

Dzień 6 (4.04.2020)

Po śniadaniu przejazd do Rzymu na zwiedzanie Bazyliki św. Jana na Lateranie, Papieskiej arcybazyliki Najświętszego Zbawiciela św. Jana Chrzciciela i św. Jana Ewangelisty, Matki i Głowy Wszystkich Kościołów, Miasta i Świata a także Kaplicy San Lorenzo, w której mieszczą się Święte Schody pochodzące z pałacu Poncjusza Piłata, po których wchodził Jezus Chrystus. Po zwiedzaniu powrót do hotelu. Transfer na lotnisko. Wylot do Polski.

 

Cena nie zawiera:
- biletów wstępu do zwiedzanych obiektów wraz z kosztami ich rezerwacji 
- opłat za przewodników lokalnych
- podatku miejskiego w Rzymie płatne za każdego uczestnika pielgrzymki
- biletów komunikacji miejskiej w Rzymie
- systemu nagłaśniającego dla grupy tour guide 

Razem około 95 EURO/os. płatne u pilota na miejscu

 

Uwagi:
* dopłata do pokoju jednoosobowego (400 PLN)
* opłaty za napoje do obiadokolacji we własnym zakresie
* poruszanie się po Rzymie odbywa się komunikacją miejską

* kolejność zwiedzania może ulec zmianie
* spotkanie z pilotem nastąpi w porcie wylotu lub po przylocie do Rzymu
* istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji 3% ceny pielgrzymki płatne przy podpisywaniu umowy lub 9% w przypadku osób chorych przewlekle 
* obowiązkowa opłata za każdego uczestnika pielgrzymki do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wliczona w cenę pielgrzymki 

* istnieje możliwość dokupienia bagażu rejestrowanego 20 kg u agenta lub organizatora po uprzednim zgłoszeniu powyższego faktu najpóźniej na 7 dni przed planowanym terminem wylotu (za dodatkową opłatą - cena 390 PLN)
* istnieje możliwość dobrowolnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z udziału w pielgrzymce,  które musi zostać zawarte w dniu podpisania umowy z BP Mondo Travel (najpóźniej do 14 dni od daty jej podpisania)  oraz ewentualnego podwyższenia kwoty ubezpieczenia (najpóźniej na 7 dni przed terminem wylotu)
* istnieje mozliwość dobrowolnej dopłaty za gwarantowane miejsca w samolocie obok siebie (110 zł za lot w dwie strony w/w kwotę pobiera linia lotnicza za tego typu zakup miejsca w przypadku nie wykupienia w/w opcji podróżni lecący razem mogą być rozdzieleni)  


PIELGRZYMKA DOCHODZI DO REALIZACJI PRZEZ ORGANZATORA PRZY MINIMUM 35 UCZESTNIKACH
 

Organizator:
Biuro Podróży Mondo Travel Sp. z o.o.
ul. Górczewska 200A/243
01-460 Warszawa
tel./fax: (22) 241 44 90
tel./kom: +48 537 404 804
nr konta bankowego 89 1050 1012 1000 0091 3317 9987
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.mondotravel.pl

Czytany 460 razy
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Więcej w tej kategorii: Mondo Travel 13-18.09.2020 »

Znajdź pielgrzymkę dla siebie

Data wyjazdu

-
  • Do grobu Ojca Pio
  • Inne kierunki
Mondo Travel 13-18.09.2020

ODNOWIENIE ŚLUBOWANIA DLA MAŁŻEŃSTW U OJCA PIO!   Zwiedzane miejsca: Rzym, Watykan, Monte Cas

Mondo Travel 18-25.09.2020

52 ROCZNICA ŚMIERCI OJCA PIO! Pielgrzymka do Włoch!   Zwiedzane miejsca: Orvieto, Asyż, Casci

Mondo Travel 30.03-4.04.2020

ODNOWIENIE ŚLUBOWANIA DLA MAŁŻEŃSTW U OJCA PIO wylot z lotniska Warszawa Modlin i Kraków Balice

Mondo Travel 21-26.09.2020

WSPOMNIENIE OJCA PIO! 52 rocznica jego śmierci   Zwiedzane miejsca: Monte Cassino, Neapol, San

Mondo Travel 26-30.05.2020

ODNOWIENIE ŚLUBOWANIA DLA MAŁŻEŃSTW W RZYMIE W ROKU JANA PAWŁA II "PAPIEŻA RODZINY"   Zwied

Strade d'Italia 13-19.05.2020

PIELGRZYMKA DO RZYMU Z OKAZJI 100. ROCZNICY URODZIN ŚW. JANA PAWŁA II   Zwiedzane miejsca: Pad

You are here:   HomePielgrzymki do Ojca PioMondo Travel 30.03-4.04.2020

Kontakt

doOjcaPio.pl - portal pielgrzymkowy
ul. Korzeniaka 16, 30-298 Kraków
tel. +48 12 623 80 58
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasza księgarnia e-serafin.pl

Głos Ojca Pio
zobacz NOWY NUMER

Głos Ojca Pio
zamów PRENUMERATĘ

polecamy książki Wydawnictwa Serafin
Głos Ojca Pio nr 2 (122) 2020   Jesteśmy dla Was od 20 lat!   Corona Mystica. Wielki Post - Nawrócenie. Święte tajemnice według ojców Kościoła Sztuka życia bez narzekania Piotr Kwiatek OFMCap Oblubienica Boga. O Alicji Lenczewskiej opowiada ojciec duchowny | ks. Walter Rachwalik, Kazimierz Turowski Porady Ojca Pio. Jak dobrze się modlić (nowe wydanie) Listy Ojca Pio. Tom II Korespondencja z Raffaeliną Cerase