Noclegi

San Giovanni Rotondo

Poradnik pielgrzyma»
Drukuj

Baza noclegowa w San Giovanni Rotondo jest bardzo bogata. Wiekszość ofert dotyczy głównie struktur hotelowych.

Dla pielgrzymów podróżujących indywidualnie, rodzin, młodzieży oraz osób prywatnych planujących dłuższy indywidualny pobyt, proponujemy ciekawą bazę noclegową:

 

Dom Rodzinny „Pensjonat św. Urszuli„

 

Kameralny dom w centrum malowniczej starówki, w centrum miasteczka. Gościnność w domu zapewnia polsko-włoska rodzina oferująca komfortowe warunki w przestrzennych pokojach z łazienkami i małym tarasem. Dom może przyjąć 8-10 osób. Do dyspozycji gości jest wyposażona kuchnia. Pobyt w tym miejscu oferuje dodatkowo okazje do poznania antycznej części miasta, centrum, zabytkowych kościołów, muzeum, kaplicy rodzinnej św. Ojca Pio na komunalnym cmentarzu. Osoba posługująca w domu jest przewodnikiem turystyczno-religijnym na terenie San Giovanni Rotondo oraz okolic i oferuje usługi przewodnictwa po Sanktuarium i okolicach.

 

Cena za nocleg: 20 euro od osoby.

 

Kontakt w języku polskim:

Beata Grzyb

e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel  +39 3342609768

 

Dom Pielgrzyma „Casa Madre Veronica”

 

Usytuowany w centrum miasta (pieszo do Sanktuarium okolo 20 min.), dogodny dojazd miejską komunikacją (przystanek przy domu).

Dom prowadzony jest przez Siostry Kapucynki Najświętszego Serca Jezusa.

Możliwość dokonania rezerwacji w języku polskim (siostra Marta lub siostra Franciszka), oferuje noclegi z pierwszym śniadaniem (obiadokolacja dla zorganizowanych grup za uprzednią rezerwacją).

W kaplicy domu możliwa indywidualna modlitwa i odprawianie Mszy św. dla zorganizowanych grup pielgrzymkowych którym towarzyszy kapłan.

 

Kontakt:

Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel: +39 08824546166

 

 

Monte Sant'Angelo

Poradnik pielgrzyma»
Drukuj

Atrakcyjną propozycją dla osób nawiedzających miejsca związane z Ojcem Pio może być skorzystanie z bazy noclegowej w Monte Sant'Angelo (tylko 20 km od San Giovanni Rotondo).

Obok sanktuarium Świętego Michała Archanioła znajduje się tam nowoczesny trzygwiazdkowy hotel zwany Domem Pielgrzyma. Prowadzą go opiekujący się sanktuarium polscy księża michalici.

Poza komfortem dokonywania rezerwacji i porozumiewania się w języku polskim, atutem mogą być atrakcyjne ceny i piękne położenie hotelu.

Czytaj więcej...
 

Znajdź pielgrzymkę dla siebie

Data wyjazdu

-
  • Do grobu Ojca Pio
  • Inne kierunki

Kontakt

doOjcaPio.pl - portal pielgrzymkowy
ul. Korzeniaka 16, 30-298 Kraków
tel. +48 12 623 80 58
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasza księgarnia e-serafin.pl

Głos Ojca Pio
zobacz NOWY NUMER

Głos Ojca Pio
zamów PRENUMERATĘ

polecamy książki Wydawnictwa Serafin
Głos Ojca Pio nr 5 (125) 2020   Jesteśmy dla Was od 20 lat!   Wszyscy tańczą na moście Wantounou Ojciec Pio i dwa Michały KOMIKS Wrak Ewangelii. Sztuka duchowej nawigacji Porady Ojca Pio. Jak dobrze się modlić (nowe wydanie) Listy Ojca Pio. Tom II Korespondencja z Raffaeliną Cerase