San Giovanni Rotondo

doojcapio.pl
Poradnik pielgrzyma» Kategoria: Noclegi
Drukuj

Baza noclegowa w San Giovanni Rotondo jest bardzo bogata. Wiekszość ofert dotyczy głównie struktur hotelowych.

Dla pielgrzymów podróżujących indywidualnie, rodzin, młodzieży oraz osób prywatnych planujących dłuższy indywidualny pobyt, proponujemy ciekawą bazę noclegową:

 

Dom Rodzinny „Pensjonat św. Urszuli„

 

Kameralny dom w centrum malowniczej starówki, w centrum miasteczka. Gościnność w domu zapewnia polsko-włoska rodzina oferująca komfortowe warunki w przestrzennych pokojach z łazienkami i małym tarasem. Dom może przyjąć 8-10 osób. Do dyspozycji gości jest wyposażona kuchnia. Pobyt w tym miejscu oferuje dodatkowo okazje do poznania antycznej części miasta, centrum, zabytkowych kościołów, muzeum, kaplicy rodzinnej św. Ojca Pio na komunalnym cmentarzu. Osoba posługująca w domu jest przewodnikiem turystyczno-religijnym na terenie San Giovanni Rotondo oraz okolic i oferuje usługi przewodnictwa po Sanktuarium i okolicach.

 

Cena za nocleg: 20 euro od osoby.

 

Kontakt w języku polskim:

Beata Grzyb

e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel  +39 3342609768

 

Dom Pielgrzyma „Casa Madre Veronica”

 

Usytuowany w centrum miasta (pieszo do Sanktuarium okolo 20 min.), dogodny dojazd miejską komunikacją (przystanek przy domu).

Dom prowadzony jest przez Siostry Kapucynki Najświętszego Serca Jezusa.

Możliwość dokonania rezerwacji w języku polskim (siostra Marta lub siostra Franciszka), oferuje noclegi z pierwszym śniadaniem (obiadokolacja dla zorganizowanych grup za uprzednią rezerwacją).

W kaplicy domu możliwa indywidualna modlitwa i odprawianie Mszy św. dla zorganizowanych grup pielgrzymkowych którym towarzyszy kapłan.

 

Kontakt:

Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel: +39 08824546166

 

Znajdź pielgrzymkę dla siebie

Data wyjazdu

-
  • Do grobu Ojca Pio
  • Inne kierunki

Kontakt

doOjcaPio.pl - portal pielgrzymkowy
ul. Korzeniaka 16, 30-298 Kraków
tel. +48 12 623 80 58
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasza księgarnia e-serafin.pl

Głos Ojca Pio
zobacz NOWY NUMER

Głos Ojca Pio
zamów PRENUMERATĘ

polecamy książki Wydawnictwa Serafin
Głos Ojca Pio nr 5 (125) 2020   Jesteśmy dla Was od 20 lat!   Wszyscy tańczą na moście Wantounou Ojciec Pio i dwa Michały KOMIKS Wrak Ewangelii. Sztuka duchowej nawigacji Porady Ojca Pio. Jak dobrze się modlić (nowe wydanie) Listy Ojca Pio. Tom II Korespondencja z Raffaeliną Cerase