Monte Sant'Angelo

doojcapio.pl
Poradnik pielgrzyma» Kategoria: Noclegi
Drukuj

Atrakcyjną propozycją dla osób nawiedzających miejsca związane z Ojcem Pio może być skorzystanie z bazy noclegowej w Monte Sant'Angelo (tylko 20 km od San Giovanni Rotondo).

Obok sanktuarium Świętego Michała Archanioła znajduje się tam nowoczesny trzygwiazdkowy hotel zwany Domem Pielgrzyma. Prowadzą go opiekujący się sanktuarium polscy księża michalici.

Poza komfortem dokonywania rezerwacji i porozumiewania się w języku polskim, atutem mogą być atrakcyjne ceny i piękne położenie hotelu.


Oferta

Hotel oferuje same noclegi oraz noclegi z posiłkami. Jednorazowo może przyjąć 115 osób. Dysponuje 50 pokojami (dwu i trzyosobowymi), każdy z prysznicem, toaletą, telefonem, w niektórych TV.

Do dyspozycji gości są: bar, restauracja z pięknym tarasem, windy, własna kaplica (Dom Pielgrzyma jest także bezpośrednio połączony wewnętrznie z Bazyliką św. Michała Archanioła), 4 sale konferencyjne i nowoczesna sala spotkań na 262 miejsca siedzące.

Hotel jest czynny przez cały rok. Przyjmuje grupy pielgrzymów, rodziny i pojedyncze osoby poszukujące odpoczynku fizycznego i umocnienia duchowego.

Ceny
Cena specjalnie przygotowana dla grup (za grupę uważa się min. 25 osób) to 26 EURO za nocleg ze śniadaniem i obiadokolacją.

Ceny dla pielgrzymów indywidualnych i rodzin można negocjować przy dokonywaniu rezerwacji.

Kontakt
Dom Pielgrzyma przy Sanktuarium św. Michała Archanioła
71037 Monte Sant'Angelo (FG) - Włochy
tel.: +39 0884 562 396
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.santuariosanmichele.it

Znajdź pielgrzymkę dla siebie

Data wyjazdu

-
  • Do grobu Ojca Pio
  • Inne kierunki

Kontakt

doOjcaPio.pl - portal pielgrzymkowy
ul. Korzeniaka 16, 30-298 Kraków
tel. +48 12 623 80 58
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasza księgarnia e-serafin.pl

Głos Ojca Pio
zobacz NOWY NUMER

Głos Ojca Pio
zamów PRENUMERATĘ

polecamy książki Wydawnictwa Serafin
Głos Ojca Pio nr 5 (125) 2020   Jesteśmy dla Was od 20 lat!   Wszyscy tańczą na moście Wantounou Ojciec Pio i dwa Michały KOMIKS Wrak Ewangelii. Sztuka duchowej nawigacji Porady Ojca Pio. Jak dobrze się modlić (nowe wydanie) Listy Ojca Pio. Tom II Korespondencja z Raffaeliną Cerase